Projektowanie sklepów internetowych

Start » Projektowanie sklepów internetowych

Tworzenie sklepu interentowego

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, które sprzedają

Sklepy www dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. 

Projektowanie sklepów internetowych, które są niezawodne, to zadanie dla najlepszych. Liczy się atrakcyjna grafika, która zatrzyma wzrok klienta. Przyjazna nawigacja, by go zachęcić do działania. Intuicyjna ścieżka zakupowa, za którą polubi właśnie Twój sklep. Dobry e-sklep to sklep powinien być również zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google.

Wiemy, jak założyć sklep internetowy spełniający wszystkie te kryteria. Tworzenie sklepów internetowych na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach e-commerce to nasza zawodowa codzienność.

Projektowanie sklepów internetowych
Responsywne stron

Tworzenie sklepów internetowych

Responsywny sklep internetowy daje możliwość zrobienia zakupów na każdym urządzeniu

Sklep www, który dla Ciebie zaprojektujemy, będzie dobrze wyświetlał się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli zrobić zakupy z każdego miejsca – na komputerze stacjonarnym, tablecie, smartfonie. I o dowolnej porze. A Ty będziesz mógł zarządzać sklepem ze swojego telefonu. Czy może być wygodniej?

Profesjonalny sklep WWW

Sklepy z wykorzystaniem WordPress oraz WooCommerce

CMS WordPress to obecnie najpopularniejszy system do tworzenia stron internetowych. Dzięki profesjonalnej wtyczce WooCommerce umożliwia również tworzenie łatwego w obsłudze i w pełni profesjonalnego sklepu internetowego.

System WooCommerce umożliwia stworzenie dowolnego sklepu pod względem: asortymentu, metod płatności, rodzajów dostaw, metod udzielania rabatu oraz wielu innych detali, które usprawniają zakupy i sprzedaż w internecie.

Co więcej, sklep stworzony na bazie WooCommerce pozwala na:

Tworzenie sklepów internetowych

Skuteczne projektowanie sklepów internetowych

Co wyróżnia projektowany przez nas sklep WWW?

Nowoczesny design

Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy nasz sklep jest unikatowy. Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe z modną uniwersalną grafiką. Oparte na sprawdzonych standardach UX / UI.

Dodatkowe integracje

Tworzenie sklepów internetowych dopasowanych do wybranych metod płatności. Umożliwiających połączenie ze stanami magazynowymi w Subiekt GT – to nasza specjalność.

Automatyzacja zamówień

Masz dość ręcznego wystawiania faktur, pisania listów przewozowych i net-marketingu? Wybierz nas, a Twój sklep www zrobi to za Ciebie!

Projektowanie sklepów internetowych Wrocław

Jak wygląda projektowanie sklepów internetowych w naszej firmie?

Przede wszystkim potrzeby klienta
Dobrą współpracę opieramy na szczegółowej konsultacji. Podczas niej poznamy Twoje indywidualne potrzeby, oczekiwania, preferencje i gust. To kluczowy moment projektu – oszczędza czas i pozwala stworzyć propozycję precyzyjnie dopasowaną do potrzeb.
1
Przygotowanie planu prac
Gdy przeanalizujemy Twoje wszystkie potrzeby, sprawdzimy, co robi Twoja konkurencja. Później dobierzemy materiały i technologie potrzebne do stworzenia Twojego sklepu. A całość koniecznych prac zamkniemy w precyzyjnym planie działań. Dzięki niemu będziesz znał każdy etap realizacji twojego zamówienia. I będziesz mógł na bieżąco proponować zmiany i poprawki.
2
Prace graficzne, przedstawienie pomysłu
Autorski projekt graficzny – to nas wyróżnia na rynku. Nigdy nie pracujemy na "gotowcach". Po wdrożeniu planu działań przedstawimy Ci projekty strony głównej i zakładek. Wspólnie z Tobą je omówimy i przeanalizujemy. Po Twojej akceptacji ruszymy z dalszymi pracami. Działamy do momentu pełnego zadowolenia klienta – wprowadzany zmiany i poprawki do skutku.
3
Dalsze prace projektowe, wdrożenie zmian
Gdy już wiemy, jak będzie wyglądał Twój sklep, tworzymy jego finalną strukturę. Wprowadzamy teksty i zoptymalizowane zdjęcia i grafiki. Gdy skończymy, dostaniesz ponownie stronę do wglądu. Jeśli jest potrzeba, wprowadzamy ostatnie poprawki.
4
Konfiguracja środowiska, publikacja sklepu
W międzyczasie pomożemy Ci w doborze i zakupie domeny – nazwy strony. Wesprzemy przy doborze hostingu – miejsca, gdzie strona zostanie umieszczona w sieci. Tak, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność, że polecona przez nas opcja jest najlepsza na rynku. I pod kątem ceny, i jakości świadczonych usług. Na koniec tego etapu tworzenia sklepu internetowego odpowiednio skonfigurujemy serwer. I przeniesiemy na niego Twój sklep. Twój sklep www będzie już widoczny pod właściwym adresem!
5
Finalna optymalizacja, wpięcie integracji
Na tym etapie zoptymalizujemy finalnie Twój sklep www. Podłączymy odpowiednie integracje np. płatności online, połączenia z systemami kurierskimi. Ustawimy prędkość działania sklepu www, podepniemy narzędzia Google: Google Analytics i Google Search Console. Zoptymalizujemy sklep również pod kątem pozycjonowania SEO.
6
Szkolenie z obsługi sklepu
W naszej pracy dbamy o każdy szczegół. Na koniec nauczymy Cię jak obsługiwać zaprojektowany przez nas sklep. Przekonasz się, że to naprawdę proste! Proponujemy przyjazne rozwiązania nie wymagające specjalistycznej wiedzy. Nauczymy Cię jak zarządzać produktami oraz sprzedażą. . Wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku. Twój sklep www nie będzie miał przed Tobą tajemnic!
7
Opieka nad projektem, aktualizacje
Zawsze możesz na nas liczyć. Możemy opiekować się stale Twoim sklepem na silniku WooCommerce. Wprowadzać aktualizacje i ulepszenia. Zaktualizowany sklep = bezpieczne zakupy. Zadbamy, by Twój sklep był bezpieczny, działał bezawaryjnie i sprzedawał skutecznie.

Jak założyć sklep internetowy

Projektowanie sklepów internetowych - skonsultuj z nami Twój pomysł!

Potrzeby każdej firmy są inne, dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online. Tak najlepiej poznamy Twoje oczekiwania.

Podczas rozmowy omówimy: 

Masz pomysł na swój sklep internetowy? Świetnie. Koniecznie napisz nam o tym korzystając z formularza bezpłatnej wyceny projektu.

Umów konsultację

Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną konsultację 

  Jak założyć własny sklep internetowy?

  Marzy Ci się własny sklep www? Mas pomysł na biznes w internecie i potrzebujesz internetowego sklepu? Nie ma znaczenia, czy jesteś uznanym artystą, reprezentujesz dużą firmę, czy początkującym rzemieślnikiem. Stworzymy dla Ciebie sklep www, który będzie skutecznie sprzedawał. Możesz mieć w ofercie 5 lub 500, lub 5000 produktów. Projektowanie sklepów internetowych to nasza zawodowa specjalność. Stworzymy każdy rodzaj sklepu www. Łatwy w obsłudze, chętnie odwiedzany. Atrakcyjny wizualnie i nowoczesny. Dokładnie taki, jaki potrzebujesz.

  Projektowanie sklepów internetowych – Wrocław, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Katowice. Na tworzenie sklepów internetowych nie ma wpływu, gdzie ma siedzibę Twoja firma. Możesz sprzedawać u siebie. Możesz sprzedawać na cały kraj, kontynent, świat. Pomożemy Ci w tym biznesie. Tworzenie sklepu internetowego nie ma dla nas tajemnic.

  Czytaj więcej

  Projektowanie sklepów www i sklepów internetowych Wrocław

  Dziś ogromna część zakupów odbywa się w internecie. Chyba nie ma osoby która, zanim wyruszy na zakupy, nie zagląda do internetu. Bardzo często po takich odwiedzinach rezygnuje z zakupów stacjonarnych. I wybiera sklep internetowy.

  Dlatego tak ważne jest, przy tworzeniu sklepów internetowych, uwzględnienie:

  – czytelnej nawigacji – ścieżka zakupowa powinna być krótka i czytelna. Znalezienie wymarzonego produktu powinno być intuicyjnie łatwe. Nikt nie ma ochoty spędzać zbędnych minut na wyszukaniu produktu na Twojej stronie. Zwłaszcza jeśli konkurencja pokazuje go szybciej. Zniechęcenie klienta = stracony zakup.

  – łatwości dokonania transakcji — dobór przyjaznych rozwiązań ma znaczenie. Dobrze dostosowane metody finalizacji transakcji uwzględniają potrzeby Twoich klientów. A te zależą od ich wieku, przyzwyczajeń, zaznajomienia z nowoczesnymi technologiami. Bywa, że sklep www, celowo posiada wyłącznie płatność tradycyjnym przelewem. Bywa, że tworzenie sklepu internetowego, uwzględnia wyłącznie szybkie przelewy na telefon. Powodem takich decyzji przy tworzeniu sklepów internetowych są przyzwyczajenia klientów.

  – wygodnego dostarczenia zakupu do domu klienta – sklep www powinien uwzględniać i tą zmienną. Jeśli Twoi klienci mieszkają przede wszystkim na wsi, możliwość wyboru paczkomatu raczej ich nie uszczęśliwi. Za to chętnie wybiorą kuriera pocztowego. Lub znaną im i oferującą w okolicy swoje usługi, firmę kurierską.

  – szybkiej i przyjaznej realizacji zamówienia — to element ważny zarówno dla klienta i Ciebie. Zintegrowanie etapów realizacji zamówienia z powiadomieniami e-mail jest lubiane przez klientów. Każdy, kto dokonał zakupu w sklepie internetowym, chce wiedzieć, co dzieje się z jego zamówieniem. Oczywiście sklep www nie powinien zasypywać nadmiarem takich informacji. Przemyślana korespondencja e-mailowa informująca o istotnych etapach realizacji jest dziś dobrym standardem każdego sklepu internetowego.

  Projektowanie sklepów internetowych wymaga:

  – specjalistycznego “know’how”

  – znajomości najnowszych rozwiązań i technologii

  – kreatywności w tworzeniu strony wizualnej sklepy www

  Nie wiesz, jak założyć sklep internetowy? Nic nie szkodzi. Chętnie zajmiemy się tym dla Ciebie. Tworzenie sklepu internetowego to jedna z naszych głównych specjalizacji. Wiemy, jak założyć sklep internetowy, który będzie odwiedzany, widoczny i łatwy w obsłudze.

  Projektowanie sklepów internetowych – Wrocław – Agencja GorillaWeb.