Usługi

Start » Usługi

Dobra strona internetowa

Potrzebujesz dobrej strony internetowej? Pomożemy!

Dobry projekt strony internetowej lub sklepu to wynik wspólnej współpracy. Dlatego skontaktuj się z nami, opowiedz o swoim projekcie, odpowiedz na kilka szczegółowych pytań i daj nam chwilę na analizę i przedstawienie pomysłu. 

oval-blue-01a
Dlaczego warto nas wybrać?

Zrealizowaliśmy setki projektów dla Klientów z różnych branż. Kolejnym może być właśnie Twój. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji. Stawiamy na partnerstwo i pełną przejrzystość działań.

oval-blue-01a
Ile kosztuje strona internetowa?

Zastanawiasz się ile będzie kosztował Twój projekt strony internetowej lub sklepu? Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wyceny.

0
Lat doświadczenia
0 +
Zrealizowanych projektów
0 %
Zaangażowania w projekt
0 %
Zadowolenia klientów
WordPress
CSS 3
HTML 5
PHP

Programowanie stron internetowych

Technologie używane przy projektowaniu stron WWW oraz sklepów

Rozwiązania techniczne i języki programowania używane przez naszą firmę to sprawdzone, nowoczesne i ciągle rozwijane technologie. Dzięki nim mamy praktycznie nieograniczone możliwości projektowe. 

triangle-orange-01a
Strony internetowe WordPress

Nasze projekty tworzymy w oparciu o system CMS WordPress. WordPress to system zarządzania treścią na stronie WWW, czyli CMS. Jest on jednym z najpopularniejszych tego typu systemów. Aż 43% całej sieci działa na WordPressie!

triangle-orange-01a
Responsywne strony internetowe

Strona responsywna dopasowuje się do wyświetlacza używanego urządzenia. Strony responsywne są lepiej postrzegane przez Google, co wpływa na wyższą pozycję w wyszukiwarce i lepsze pozycjonowanie.