Tworzenie stron internetowych

Start » Tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron www

Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Projektujemy strony wizytówki, fanpage, blogi, strony firmowe. Wiemy, jak założyć profesjonalną stronę internetową. Dzięki nam Twoja własna strona internetowa będzie spełnieniem Twoich oczekiwań.

Czy sukces w biznesie jest dziś możliwy bez istnienia w internecie?

To tam w pierwszej kolejności szukamy informacji o produktach, usługach, firmach.
Tam szukamy również pracy, inspiracji, rozrywki. Internet to nasze podstawowe źródło wiedzy. I największy sklep na świecie.

Jak zaistnieć w tej gęstwinie informacji, zdjęć i ofert?

Własna responsywna strona internetowa. Tego właśnie potrzebujesz. Unikatowa pod względem graficznym. Idealnie oddająca to, kim jesteś lub czym zajmuje się Twoja firma. Przyjazna dla użytkownika. Dobrze widoczna i dostosowana do oczekiwań wyszukiwarki Google. Łatwa do rozbudowy i samodzielnego prowadzenia.

Twój sukces w internecie jest naszym sukcesem. Innowacyjność, kreatywność i rzetelność. Tym się kierujemy, gdy ruszamy z projektowaniem strony www dla każdego naszego nowego klienta.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski w tym: Wrocław, Opole, Łódź, Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Szczecin, Gdańsk.

Tworzenie stron internetowych GorillaWeb
Responsywne stron

Responsywne strony

Co to oznacza zdanie: "responsywne strony www" ?

Responsywne strony www, czyli dopasowujące się do ekranów urządzeń mobilnych. Telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów.

Profesjonalne strony internetowe powinny umożliwiać swobodny dostęp do swoich treści. Niezależnie z jakiego urządzenia korzystasz. Strona www z nieprzyjazną nawigacją, która wyświetla się tylko częściowo. Albo nie chce się wyświetlać wcale. Po której przemieszczanie jest trudne lub niemożliwe, nie tylko zniechęca użytkowania.

Responsywne strony to również wymóg wyszukiwarki Google. Bez tej cechy użytkowej każda strona www jest automatycznie przenoszone do strefy niskich wyświetleń. To oznacza, że szanse na jej odnalezienie w sieci spadają praktycznie do 0.

Budowa stron internetowych

Tworzymy strony www wykorzystując do tego system CMS WordPress

To dynamicznie rozwijający się, profesjonalny system zarządzania treścią. Umożliwia tworzenie stron www każdego typu. Blogów, sklepów, portali informacyjnych, wizytówek firm. Dzięki CMS WordPress projektowanie stron www jest niezwykle kreatywne. Ale to nie jedyna zaleta tego systemu. Jego mniej widocznymi, ale istotnymi atutami są:

Tworzenie stron internetowych za pomocą systemu WordPress daje nam nieograniczone możliwości, które chętnie wykorzystamy na tworzenie stron www dla Ciebie i Twojej firmy!

Projektowanie stron WWW

Profesjonalne strony internetowe

Co wyróżnia tworzenie stron www przez nas?

Unikatowy wygląd

Nasze responsywne strony www tworzymy w modnym i jednocześnie uniwersalnym designie. Trzymamy rękę na pulsie trendów i nowych rozwiązań. Chętnie je wykorzystujemy do kreowania naszych projektów. Nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów.

Prędkość działania

W internecie liczy się wygląd i szybkość. Dlatego tworząc strony www dbamy, aby każda z nich otwierała się szybko i umożliwiała sprawne poruszanie się po swoich zasobach. To ma również wpływ na wyniki wyszukiwania.

Pozytywne SEO

Tworzymy strony dobrze widoczne w sieci. Zgodne z wymogami SEO, oczekiwaniami Google. Wykorzystujące nowoczesne rozwiązania i technologie webowe.

Jak założyć stronę internetową?

Jak przebiega proces tworzenia stron internetowych w agencji GorillaWeb?

Przede wszystkim potrzeby klienta
Dobrą współpracę opieramy na szczegółowej konsultacji. Podczas niej poznamy Twoje indywidualne potrzeby, oczekiwania, preferencje i gust. To kluczowy moment projektu – oszczędza czas i pozwala stworzyć propozycję precyzyjnie dopasowaną do potrzeb.
1
Precyzyjny plan prac
Gdy przeanalizujemy Twoje wszystkie potrzeby, sprawdzimy, co robi Twoja konkurencja. Później dobierzemy materiały i technologie potrzebne do stworzenia Twoje strony www. Całość koniecznych prac zamkniemy w precyzyjnym planie działań. Dzięki niemu będziesz znał każdy etap realizacji twojego zamówienia. I będziesz mógł na bieżąco proponować zmiany i poprawki.
2
Prace graficzne, przedstawienie pomysłu
Autorski projekt graficzny – to nas wyróżnia na rynku. Nigdy nie pracujemy na "gotowcach". Po wdrożeniu planu działań przedstawimy Ci projekty strony głównej i zakładek. Wspólnie z Tobą je omówimy i przeanalizujemy. Po Twojej akceptacji ruszymy z dalszymi pracami. Działamy do momentu pełnego zadowolenia klienta – wprowadzany zmiany i poprawki do skutku.
3
Dalsze prace projektowe, wdrożenie zmian
Gdy już wiemy, jak będzie wyglądała Twoja strona www, tworzymy jej finalną strukturę. Wprowadzamy teksty i zoptymalizowane zdjęcia i grafiki. Gdy skończymy, dostaniesz ponownie stronę do wglądu. Jeśli będzie potrzeba, wprowadzamy ostatnie poprawki.
4
Konfiguracja środowiska, publikacja strony
W międzyczasie pomożemy Ci w doborze i zakupie domeny – nazwy strony. Wesprzemy przy doborze hostingu – miejsca, gdzie strona zostanie umieszczona w sieci. Tak, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność, że polecona przez nas opcja jest najlepsza na rynku. I pod kątem ceny, i jakości świadczonych usług. Na koniec tego etapu tworzenia strony internetowej odpowiednio skonfigurujemy serwer. Finalnie przeniesiemy na niego całą zawartość strony. Twój sklep www będzie już widoczny pod właściwym adresem!
5
Finalna optymalizacja
Na tym etapie zoptymalizujemy widoczność Twojej strony w sieci. Ustawimy prędkość działania, podepniemy narzędzia Google: Google Analytics i Google Search Console. Zoptymalizujemy stronę również pod kątem pozycjonowania SEO.
6
Szkolenie z obsługi strony
W naszej pracy dbamy o każdy szczegół. Na koniec nauczymy Cię jak obsługiwać zaprojektowaną przez nas stronę. Przekonasz się, że to naprawdę proste! Proponujemy przyjazne rozwiązania nie wymagające specjalistycznej wiedzy. Wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku. Twoja strona www nie będzie miał przed Tobą tajemnic!
7
Opieka nad projektem, aktualizacje
Zawsze możesz na nas liczyć. Możemy opiekować się stale Twoją stroną zbudowaną w systemie WordPress. Wprowadzać aktualizacje i ulepszenia. Zaktualizowana strona = bezpieczna strona. Zadbamy, by działała bezawaryjnie i była bezpieczna!

Własna strona internetowa

Tworzenie stron internetowych - skonsultuj z nami Twój pomysł!

Zastanawiasz się jak założyć stronę internetową? Zamiast tracić czas na mozolne pozyskiwanie nowej wiedzy, zostaw tworzenie stron internetowych specjalistom. Zajmij się w tym czasie swoją pasją, twórczością, biznesem. A my z przyjemnością zajmiemy się Twoją stroną.

Potrzeby każdej firmy lub osoby są inne. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której poznamy Twoje oczekiwania.

Podczas rozmowy omówimy:

Jeśli masz pomysł na swoją stronę internetową, podziel się nim z nami już dziś. Korzystając z formularza bezpłatnej wyceny projektu, skrócisz czas oczekiwania na poznanie ceny naszych usług. 

I jeszcze jedno, dla Twojej pewności: tworzymy wyłącznie responsywne strony internetowe. Nie piszemy o tym zbyt często, ale to nasz agencyjny standard.

Umów konsultację

Wypełnij formularz w celu umówienia indywidualnej konsultacji.

  Profesjonalne strony internetowe, czyli jakie?

  Zanim zdecydujesz się na swoją stronę www, warto wiedzieć, czym jest profesjonalna strona internetowa. Przedstawiamy kilka podstawowych wytycznych. Mamy nadzieję, że ułatwią Ci podjęcie decyzji u kogo zamówić budowę własnej strony internetowej. Oraz czego oczekiwać od agencji, która zajmuje się projektowaniem stron www.

  Oto 4 kluczowe cechy profesjonalnych stron internetowych:

  – Atrakcyjny wygląd – na to zwracają uwagę użytkownicy w pierwszym momencie, przede wszystkim. Interesująca szata graficzna, ruchome elementy, unikatowe zdjęcia i ikonki. Choć nie są analizowane przez klientów świadomie, zapadają w pamięć. Trzeba jednak uważać, aby nie przesadzić z atrakcjami. Duża ilość bodźców wzrokowych zniechęca po krótkim czasie. I uniemożliwia skupienie się na treści. Oraz zdobyciu tego, po co na daną stronę www weszliśmy.

  – Łatwość nawigacji – w tworzeniu stron internetowych to jeden z najważniejszych czynników popularności strony. Przez nawigację rozumiemy łatwość przemieszczania się użytkownika po stronie www. Budowa stron internetowych powinna umożliwiać intuicyjny spacer użytkownika z jednego miejsca na drugie. Wyszukanie informacji, znalezienie produktu, numeru kontaktowego, nie powinno wymagać żadnego wysiłku.

  Czytaj więcej

  Najważniejsze cechy przy budowie strony internetowej

  Projektowanie stron www atrakcyjnych wizualnie, ale nieintuicyjnych dla przeciętnego klienta, mija się z celem. A określenie celu własnej strony www jest różne. Może zależeć Ci na tym, by sprzedawać produkty, usługi. Namówić klientów do bezpośredniego kontaktu. Albo do rezerwacji usługi. Jeśli zastanawiasz się jak założyć stronę internetową, przemyśl, jaki jest jej cel. To kluczowe dla budowy strony internetowej. A potem jej powodzenia wśród klientów. I Twojego sukcesu w sieci również.

  – Łatwość obsługi – własna strona internetowa często wiąże się z nabyciem nowych umiejętności. To Ty najprawdopodobniej będziesz ją administrował. Wprowadzał nowe wpisy na bloga. Podmieniał zdjęcia. Wprowadzał nowe produkty. Profesjonalne strony internetowe są zbudowane tak, by nawet laik poradził sobie z prostymi codziennymi czynnościami. Dobre projektowanie stron www uwzględnia ten fakt. Więcej, profesjonalna agencja szkoli swoich klientów z obsługi zaprojektowanej strony.

  – Responsywność – słowo, które pojawia się w internecie często à propos tworzenia stron internetowych. A które oznacza tyle, że strona www dobrze się wyświetla na ekranie każdej wielkości. I łatwo po niej się przemieszczać jednakowo przez telefon, tablet, czy laptop. Najczęściej “siedzimy w necie” trzymając w ręku smartfon. Budowa strony internetowej powinna to uwzględniać. Responsywne strony wyświetlają się dobrze zawsze i wszędzie. Więc jeśli zastanawiasz się jak założyć stronę internetową, szukając firm, sprawdź, czy tworzą responsywne strony.

  Co ważne, responsywne strony są obecnie na rynku standardem. Za tę funkcjonalność nie powinieneś dodatkowo płacić. Więc nie daj sobie wmówić, że ktoś robi dla Ciebie coś ekstra.

  Za to sprawdź, czy responsywne strony są w ofercie danej firmy. Bo na rynku usług internetowych, jak w życiu, bywa różnie.